Tarihimiz

EO Züccaciye Mağazaları, Shenyang, Liaoning EO Technology Co., Ltd., 2002'in ana şirket kökenli özel şahıs tarafından işletilen bir şirkettir Firmamız Züccaciye sektöründe profesyonel bir üreticidir. Biz tek bir yerden hizmet satın alma sunuyoruz. Kesinlikle kontrol üretim kalite kontrol etmek zorunda. Rekabetçi fiyat ve güvenilir kalite ile dünyanın her yerinden bir sürü müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkisi kurmak. Biz şans sizinle çalışmak umut.

图7.jpg

 

Fabrikamız

Fabrikamız, Shandong, Qingdao, Dalian, Tianjin limanına diğerlerinden daha düşük maliyetle mal taşımak olanaklı yer alır. Farklı cam üreten yeterli deneyime sahip profesyonel çalışanlar var. Ayrıca personel örnekleri ve mal teslim önce kontrol etmek için test var. Fabrikamız herhangi bir zamanda ziyaret etmek hoş geldiniz.

图8.jpg

 

Ürün uygulama

Ürünlerimiz leisure sanayi, gıda sanayi, bira endüstrisi, şarap sanayi ve ekmek sanayi alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Nesneler bireylerin distribütörler için geçerli. Bardak şarap, likör cam, kokteyl cam, bira cam, fırında cam kupasına cam eşya, cam levha, cam kase.

图9.jpg

 

Bizim sertifika

Ürünlerimiz SGS, ISO, CE, FDA, vb gibi çeşitli sertifikalar var. Kaliteli ürünlerimiz dünyanın her yerinden dışa aktarın. Alma ülke standartlarına uygun ürün kalitesi, fabrikamız seçimi, biz ürün ve üretim döngüsü kalitesini garanti emin olabilirsiniz.

图10.jpg

 

Üretim Pazar

Bugün, bizim ürünleri için tüm dünyada, Avrupa, Amerika, Japonya, Orta Doğu, Afrika ve benzeri de iç pazarda satılan de satılmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız zengin verme deneyimi ve asla alınan şikayetler var.

图11.jpg

 

Ulaşım

Ulaşım çeşitli modları seçebilirsiniz. Liaoning, Shandong, Tianjin, Bejing, Jiangsu, Zhejiang depoları var. Ürünler dışa aktarabilirsiniz böylece Dalian, Qingdao, Tianjin, Shanghai, Ningbo Port.Our şirket DHL, TNT, FEDEX gibi bazı uluslararası hesapları hızlı vardır. Biz mümkün olduğunca çok mal navlun tasarruf etmenize yardımcı.

图12.jpg

 

Bizim hizmet

Satış bölümü soruşturma cam eşya için 12 saat içinde yanıt verebilirsiniz.

Biz müşterilerimiz için OEM ve ODM yapabilirsiniz.

Mal teslim önce kontrol etmek için profesyonel test personel var.

Ürünlerimiz hakkında bazı sorularınız varsa, istediğiniz zaman danışman olacaktır.

Ödeme şartları T/T, LC, PayPal, Western Union gibi farklı türde seçebilirsiniz.

图13.jpg

 

Şirket felsefesi

Çantalar, her türlü Kıdemli Danışman olmak EO Züccaciye hedefidir. Biz gelecekte yeni, yüksek kaliteli ürünler ile şaşırtmaya devam umuyoruz. Cam eşya için tutku paylaşmak başlayalım, daha bizim cam kullanarak görebilirsiniz. Biz bizim ortak çabaları ile işiniz daha başarılı mı edecek sanıyorsun.

图14.jpg